Aura Mykolaitytė

Vilnius

Kontaktai

Trumpas prisistatymas

Drąsiai kreipkis, kad ir kokį tikslą turi – konfidencialumą ir empatišką priėmimą garantuoju. Jei galėsiu padėti – padėsiu, jie ne – taip ir pasakysiu bei patarsiu, kas galėtų tai padaryti už mane geriau.

Sesijas vedu pagal koučingo metodiką, kuri yra labai konkreti ir motyvuojanti – po sesijų aiškiai žinosi ką daryti toliau ir norėsi imtis veiksmų.

Esant poreikiui – konsultuoju, mokau proto valdymo metodų. Studijavau psichologiją Vilniaus Universitete, kasdien domiuosi neuromokslininkų atradimais, tad su klientais pasidalinu naujausia informacija apie žmogaus mintis, emocijas ir elgesį.

Tik nuo tavęs priklausys, kiek kartų mes susitiksime. Vieniems mano klientams užtenka 1-3 kartų. Su kitais turime iki 10-12 sesijų –  tada, kai  klientai nori giliau išsityrinėti savo asmenybę ir jiems reikia palaikymo pačioje pasikeitimų pradžioje.

Į mane kreipiasi klientai, kurie nori pokyčių asmeniniame gyvenime, karjeroje, geriau save pažinti ir išnaudoti daugiau savo galimybių savirealizacijoje, būti labiau patenkinti savo veikla ir santykiais.