Dalia Vanagaitė

Vilnius

Kontaktai

info@daliavanagaite.lt

+37061514616

 

Trumpas prisistatymas

Mano gyvenimo kelio posūkis į koučingo pasaulį nebuvo planuotas. Dvidešimties pradėjusi savo darbinę karjerą, įgijusi ekonominį ir teisinį išsilavinimą kryptingai ėjau pagal gražiai surašytą karjeros pasiekimų scenarijų. Pareigos keitėsi, atsirado verslai. Gyvenimas ėjo, jo turbulencijos didėjo ir stiprėjo. Bet kažkur giliai viduje aš visada tikėjau, kad visgi galima gyventi kažkaip kitaip. Ir tuo pačiu žinojau, kad pokyčiai prasideda nuo mūsų pačių.

Aibė įvairių saviugdos ir lyderystės kursų, knygų, NLP praktiko studijos suteikė daug informacijos, bet vis kažko trūko, kažkokio esminio elemento, kuris turimą informaciją padėtų paversti patirtimi. Būtent koučingo įrankiai suteikė struktūros ir konkretumo turimoms žinioms. Kiekviena technika perleista per save suteikė patirties.

Visa ši kelionė ir surinktos patirtys leido aiškiai suprasti, kad mes visada turime pasirinkimą ir galios kurti savo autentišką gyvenimą. Tereikia priimti sprendimą ir imtis veiksmų. Todėl mano, kaip koučerės, misija – padėti Jums priimti sprendimus, kurie leistų gyventi taip, kaip iš tiesų norite, išsigryninti ne tik tikslus bet ir kelią link jų ir tai ko reikia, kad jis būtų malonus. Ir, svarbiausia – imtis konkrečių veiksmų.