Eva Brazdžionytė

Vilnius - Biržai

Kontaktai

Trumpas prisistatymas

Esu žvalgė. Mėgstu atrasti naujus dalykus, idėjas, matyti alternatyvas. Man svarbu suvokti bendrą paveikslą, analizuoti santykius, suprasti procesus. Mėgstu besikeičiančią aplinką, dalyvauti įvairiuose susibūrimuose, pažinti naujas veiklas, žmones, megzti ryšius (angl. networking).
Jau virš 10 metų dirbu kultūrinėje terpėje su kultūros, kino, meno, technologijų ir inovacijų projektais. Mano aplinkoje daug kūrybiškų, drąsių žmonių, kurių aistra gyvenimui ir pasiekimai tik dar labiau patvirtina mano įsitikinimą – žmogus gali viską, jei tik nori.
Koučingas – mano aistra. Ar aš tikrai gyvenu ir einu savo keliu? Kur dar nesu savęs realizavęs/-usi? Ar tai suteiks man laimę? Kaip žinosiu, kai laikas veikti? Kaip galiu mėgautis tuo, ką darau?.. ir daugybė kitų stiprių klausimų, kurie man ir klientams padeda judėti pirmyn. Koučingas žmogui padeda priimti  sprendimus, jausti atsakomybę, o svajones versti tikslais, jaustis laimingesniais ir mėgautis gyvenimu. Koučingas veda link didesnio sąmoningumo bei minimalizmo. Ieškančius daugiau harmonijos gyvenime – kviečiu susitikti.