Simonas Girdzijauskas

Vilnius

Kontaktai

Trumpas prisistatymas

Esu intuityvus ir empatiškas koučeris, užmezgantis puikų ryšį su klientu ir kviečiantis Jus drąsiai žengti savo gyvenimo kūrybos keliu. Iš patirties žinau, ką reiškia palikti savo komforto zoną ir drąsiai siekti savo tikslų, metodiškai ir kantriai padedu klientams atrasti savo unikalų kelią ir juo eiti.
Savo darbe akcentuoju sąmoningą gyvenimo būdą, paremtą vertybių, tikslų, minčių ir veiksmų harmoninga visuma. Vidinei ramybei pasitelkiu meditaciją, o laisvalaikiu kuriu muziką, groju fortepijonu ir dainuoju chore.Esu intuityvus ir empatiškas koučeris, užmezgantis puikų ryšį su klientu ir kviečiantis Jus drąsiai žengti savo gyvenimo kūrybos keliu. Iš patirties žinau, ką reiškia palikti savo komforto zoną ir drąsiai siekti savo tikslų, metodiškai ir kantriai padedu klientams atrasti savo unikalų kelią ir juo eiti.
Savo darbe akcentuoju sąmoningą gyvenimo būdą, paremtą vertybių, tikslų, minčių ir veiksmų harmoninga visuma. Vidinei ramybei pasitelkiu meditaciją, o laisvalaikiu kuriu muziką, groju fortepijonu ir dainuoju chore.