Dirbtuvės koučeriams: apie baimes

Artimiausi mokymai:

Data: 2023-11-30 - 2023-11-30
Trukmė: 3 VAL.
Vieta: Vilnius

Apie renginį:

Tai dirbtuvės, kuriose leisimės į baimių pasaulį. Dažniausiai nepažintos, jos tūno mūsų viduje ir neleidžia veikti. Tuomet atidėliojame, vengiame, ieškome argumentų, kodėl „ne“ – leidžiame baimei nugalėti.

Ko mes bijome? Nežinios, nesėkmės, sunkumo? ICC koučingo bendruomenės renginyje patyrinėkime kartu. Pažintos baimės – tai nukenksmintos baimės, vėl galime žingsniuoti pirmyn.

Šios dirbtuvės naudingos ir asmeniniam augimui, ir darbui su klientais.

Renginio metu:

  • Praktinių užsiėmimų metu įgysite įrankius darbui tiek su koučingo klientais, tiek asmeniniam augimui;
  • Susipažinsite bei pabendrausite su ICC bendruomene bei sužinosite kuo ji gyvena;
  • Dalinsitės patirtimi, praktikomis ir įžvalgomis kitais koučeriais.

Kam skirta

Šios dirbtuvės skirtos baigusiems bazinius ICC koučingo mokymus koučeriams, kurie aktyviai praktikuoja koučingą, nori būti tvirtesnėmis asmenybėmis ir daugiau sužinoti apie užslėptas baimes.

Alisa Miniotaitė

Apie lektorių

Sertifikuota ICC koučingo trenerė Baltijos šalims. UAB „ALISA MANAGEMENT LABORATORY“ įkūrėja ir vadovė. Alisos tyrimų ir profesinių interesų sritis – vadovavimas ir lyderystė, organizacijų elgsena, asmeninis efektyvumas. Alisa yra Academy of Management ir International Leadership Association narė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja, stažavosi Danijos, Norvegijos ir JAV Universitetuose. Daugiau nei 15 metų Alisa konsultuoja Lietuvos ir užsienio kompanijas, veda mokymus jų darbuotojams.

Domina ši paslauga?