Dirbtuvės koučeriams: vidinis atsparumas

Artimiausi mokymai:

Data: 2023-10-12 - 2023-10-12
Trukmė: 3 VAL.
Vieta: Vilnius

Apie renginį:

Atsparumas – gebėjimas atsistatyti po nesėkmių, tvirtas stuburas, kuris kartais sulinksta, kad vėl atsitiestume, o ne lūžtume.

ICC koučingo bendruomenės renginyje tyrinėsime atsparumo savybę tyrinėsime atsparumo savybę ir mokysimės užduoti klausimus, kurie mums ir klientams padės būti tvirtesniems. Dirbtuvėse jūsų laukia įrankiai, praktikos, patirties mainai.

Renginio metu:

  • pratybų metu įgysite įrankius darbui tiek su koučingo klientais, tiek asmeniniam augimui;
  • susipažinsite bei pabendrausite su ICC bendruomene bei sužinosite kuo ji gyvena;
  • dalinsitės patirtimi, praktikomis ir įžvalgomis kitais koučeriais.

Kam skirta

Šios dirbtuvės skirtos baigusiems bazinius ICC koučingo mokymus koučeriams, kurie aktyviai praktikuoja koučingą, nori daugiau sužinoti apie atsparumo savybę ir būti tvirtesnėmis asmenybėmis.

Alisa Miniotaitė

Apie lektorių

Sertifikuota ICC koučingo trenerė Baltijos šalims. UAB „ALISA MANAGEMENT LABORATORY“ įkūrėja ir vadovė. Alisos tyrimų ir profesinių interesų sritis – vadovavimas ir lyderystė, organizacijų elgsena, asmeninis efektyvumas. Alisa yra Academy of Management ir International Leadership Association narė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja, stažavosi Danijos, Norvegijos ir JAV Universitetuose. Daugiau nei 15 metų Alisa konsultuoja Lietuvos ir užsienio kompanijas, veda mokymus jų darbuotojams.

Domina ši paslauga?