Klausimų-atsakymų sesija

Artimiausi mokymai:

Data: 2023-11-29 - 2023-11-29
Trukmė: 1 VAL.
Vieta: Online

Apie renginį:

Klausimų-atsakymų sesija – tai bendruomenės susitikimas, kuriame galime gauti rūpimus atsakymus koučingo praktikos klausimais.
Ši sesija aktuali besisertifikuojantiems ir dirbantiems su klientais, aktyviai praktikuojantiems koučingą. Joje dalinsimės patirtimi, aiškinsimės keblesnes koučingo praktikos situacijas, trenerė dr. Alisa Miniotaitė pateiks ekspertinių įžvalgų ar patarimų.

Sesijos metu:

  • turėsite galimybę užduoti rūpimus klausimus koučingo tema;
  • dalinsitės patirtimi, praktikomis ir įžvalgomis kitais koučeriais;
  • susipažinsite bei pabendrausite su ICC bendruomene bei sužinosite kuo ji gyvena;
  • sužinosite, ko tikėtis artimiausiuose II lygmens koučingo mokymuose.

Kam skirta

Ši sesija aktuali besisertifikuojantiems mokymų dalyviams bei koučeriams, kurie aktyviai praktikuoja koučingą, turi klausimų ir nori gauti įžvalgų ir patarimų.

Alisa Miniotaitė

Apie lektorių

Sertifikuota ICC koučingo trenerė Baltijos šalims. UAB „ALISA MANAGEMENT LABORATORY“ įkūrėja ir vadovė. Alisos tyrimų ir profesinių interesų sritis – vadovavimas ir lyderystė, organizacijų elgsena, asmeninis efektyvumas. Alisa yra Academy of Management ir International Leadership Association narė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja, stažavosi Danijos, Norvegijos ir JAV Universitetuose. Daugiau nei 15 metų Alisa konsultuoja Lietuvos ir užsienio kompanijas, veda mokymus jų darbuotojams.

Domina ši paslauga?