Apie ICC

Tarptautinė koučingo bendruomenė (International Coaching Community – ICC) – įtakinga žinių, atradimų ir asmeninio augimo bendruomenė, viena didžiausių profesinių koučerių organizacijų pasaulyje, vienijanti daugiau kaip 15 tūkst. sertifikuotų koučerių 78-iose valstybėse.

ICC – tai vienintelė koučerių bendruomenė, kuri taiko tą pačią metodiką visose pasaulio šalyse. ICC yra Londone registruota nevyriausybinė organizacija, kurią 2001 metais įkūrė Joseph O‘Connor – vienas žymiausių pasaulio koučerių, lyderystės mokytojas, 18 knygų autorius, treneris, konsultantas, ir Andrea Lages – brazilų kilmės koučingo trenerė.

ICC diegia aukščiausius koučingo profesijos kokybės standartus visuose lygmenyse. Tai užtikrina nuoseklūs mokymai, apimantys gyvenimo, verslo, komandų ir vadovų koučingo sritis. ICC koučingo mokymų programa yra įvertinta European Quality Award – aukščiausiu kokybės standartu.

ICC dėmesio centre – žmogus. Mes sertifikuojame koučerius, o ne koučingo mokymus, nes tikime, kad būtent žmonės daro koučingą efektyvų.

ICC bendruomenė yra atvira ir priimanti, o ne uždara ir ribojanti.

ICC mato koučingą kaip galingą jėgą, kuriančią geresnį pasaulį.

Mūsų dėstoma koučingo programa yra pripažįstama:

  • ICC – International Coaching Community;
  • ICF – International Coaching Federation;
  • EMCC – European Mentoring and Coaching Council.

Rinkitės Jums tinkamus koučingo mokymus, dalyvaukite ir prisijunkite prie tarptautinės koučerių bendruomenės.