Individualus koučingas

Individualaus koučingo paslauga – tai koučingo sesijų ciklas. Koučingo sesijoje klientas kartu su koučeriu sprendžia jam rūpimus profesinio ar asmeninio gyvenimo klausimus.

Kliento ir koučerio santykis remiasi pasitikėjimu ir lygiaverte partneryste. Kreipkitės į koučerį, jei norite išeiti iš uždaro rato, patirti daugiau laimės, įveikti vidinius barjerus, rasti atsakymus, pažinti save. Individualios koučingo sesijos padeda klientams rasti aiškią profesinę, karjeros kryptį, imtis veiksmų įgyvendinant svajones ir tikslus, kurti norimą gerovę.

Po individualių koučingo sesijų klientai jaučia didesnę gyvenimo pusiausvyrą, yra labiau patenkinti santykiais, turi daugiau energijos ir pozityvaus nusiteikimo, pastebi daugiau galimybių, gyvena sąmoningą ir tikrą gyvenimą, tampa savo gyvenimo autoriais.

ICC koučeriai

Tarptautinė koučingo bendruomenė ICC vienija profesionalius koučerius ir koučingo trenerius iš viso pasaulio. Tai atvira ir priimanti bendruomenė, pilna žinių, atradimų ir asmeninio augimo. ICC – vienintelė koučerių bendruomenė, taikanti tą pačią metodiką visose pasaulio šalyse!

Šiame mieste ICC koučingo atstovo neturime. Susisiekite tel. 8 5 210 7027 arba el. paštu: info@amlaboratory.com ir Jums pasiūlysime sprendimą.

Koučingo specialistų registracija

Sertifikuotus ICC koučerius kviečiame užsiregistruoti ir dalyvauti tarptautinės ICC bendruomenės veikloje, mokymuose, gauti bei dalintis informacija ir kurti ryšius su klientais.