06 sausio, 2023

Nepaprasta galimybė gauti stipendiją koučingo mokymams!

Internationional Coaching Community kartu su atstovu Lietuvoje ALISA MANAGEMENT LABORATORY vieną kartą metuose skiria stipendiją vienam koučingo mokymų dalyviui.

Koučingo mokymai – tai unikali patirtis ir galimybė įgyti naujų darbo su kitais žmonėmis, lyderystės, savęs ir kitų pažinimo įgūdžių, siekiant kurti pokytį asmeniniame gyvenime, pasiekti norimus tikslus, padėti kitiems, vesti komandas pirmyn.

Aštuonių dienų mokymuose dalyvauja 12-16 itin motyvuotų vadovų ir specialistų, o pati koučingo kelionė tęsiasi ir gerokai ilgiau. Startas – jau 2023 01 31 d.!

Norėdami dalyvauti konkurse stipendijai (dengiančiai pilną mokymų kainą) gauti, registruokitės el. paštu career@amlaboratory.com, pagrįsdami, kodėl būtent jūs turėtumėte pelnyti šią stipendiją, kaip dalinsitės koučingo žiniomis savo organizacijoje bei prisidėsite prie koučerių bendruomenės stiprinimo Lietuvoje. Jūsų laiškų laukiame iki 2023 01 15 d. imtinai.

Tebūnie tai puiki Naujųjų metų pradžia!

Taip pat skaitykite

26 sausio, 2023

Lyderystė: moteris mažiau motyvuoja galia

Praėjusių metų pabaigoje pasaulinė tyrimo bendrovė „Kantar“ paskelbė, kad pasitikėjimas moterų lyderyste Vakarų pasaulio valstybėse...

DAUGIAU

17 sausio, 2023

Princas Haris ir išminties akmuo

Besiskundžiantis dėl kišimosi į privatų gyvenimą, bet pats džiaustantis skalbinius ant „Netflix“, „Penguin House“, „Oprah...

DAUGIAU

10 sausio, 2023

2023-ieji darbe: įžvalgos vadovams ir darbuotojams

Praėję metai darbo rinkoje buvo permainingi – aktyviai lėkėme viena kryptimi, o metų pabaigoje papūtė...

DAUGIAU